Koupací sudy Reewak. Nerezový koupací sud.

Koupací sud je nádrž válcovitého tvaru, naplněná vodou, určená k odpočinku a relaxaci. Přečtěte si více o blahodárných účincích.

Koupací sud je tvořen dřevěných korpusem, izolační vrstvou, vnitřním pláštěm, kamny na dřevo umístěnými přímo ve vodě a lavičkami na sezení. Každý koupací sud je možno vybavit bohatým příslušenstvím podle přání zákazníka. Vodu v koupacím sudu ohřívají nerezová kamna, ve kterých se topí kusovým dřívím.

Vodu v sudu lze ohřát z počáteční teploty 16 stupňů na teplotu 38 stupňů za 2-3 hodiny. V zimním období, kdy hladinu vody pokrývá led je doba ohřevu až 5 hodin. Pokud však sud je provozován v zimním období pravidelně každý den, stačí na dohřátí vody na 38 stupňů, vždy zatopení dlouhé 15-20 minut.

Typy koupacích sudů

  • Celodřevěný koupací sud: výhodou tohoto sudu je nízká cena, za kterou si bohužel kupujeme i velmi nízkou životnost.
  • Plastový koupací s dřevěným obložením: za nemalou cenu kupujeme sud, který má již delší životnost, nicméně modrého plastu je již v okolí našich domů dost a ne vždy působí pěkným dojmem.
  • Nerezový kopuací sud s dřevěným obložením: v danou chvíli asi to nejlepší, co na trhu je. Za své peníze kupujeme dlouhou životnost, pěkný vzhled a hlavně se koupeme ve zdravotně čistém prostředí. Právě nerezové koupací sudy naleznete v naší nabídce!

Barvy koupacích sudů

U koupacího sudu si může zákazník zvolit barevný odstín dřevěného obložení dle našeho vzorníku.

Koupacího sud a jeho umístění

Promyslete si zodpovědně umístění koupacího sudu. Zvolte místo, které vyhovuje Vašim představám. Zvažte, jak důležité je pro Vás, aby Váš koupací sud přítomností na Vašem pozemku zaujal Vaši pozornost, nebo aby raději splynul s okolím.Posuďte, jaký výhled do okolí budete mít vy a jaký bude mít okolí na Vás během Vaší koupele.

Detailní informace o pozemkové připravenosti.

Technické údaje a několik praktických rad naleznete na stránce Technický list.